KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13363026

nr 1336 3026

Mauritz Karström

(1962-2005), Sverige

Oljemålning, "Självporträtt", Signerad a tergo, 1998. Olja på duk, 44x54 cm

Mauritz Karström, svensk bildkonstnär född 1962, död 2005.

Utrop:

4.000 kr

Såld:

7.000 kr

måndag 29 juni 2020
kl 20:41:08

  • Klassiska
  • 29 jun

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Mauritz Karström

Läs mer om Mauritz Karström